Výjezdová jendotka
Výjezdová jednotka SDH Kozlovice je zařazena v plošném pokrytí jako JPO III/I. Jednotku tvoří velitel jednotky, tři velitelé družstev, pět strojníků a dvanáct hasičů. Poplach výjezdové jednotce bývá vyhlašován nejčastěji pomocí telefonátu a SMS zprávy z Integrovaného bezpečnostního centra Moravskoslezského kraje (IBC MSK). Při vyhlášení poplachu jednotka vyjíždí do 10 minut.
pavlatt
Pavlát Tomáš
Velitel jednotky
žačekt
Žáček Tomáš
Velitel družstva
testimonial-team
Vašenda Lukáš
pegas
Trubák Petr
Řidič
boban
Sýkora Petr
Strojník
krpecjan
Krpec Jan
Strojník
šrubař
Šrubař Kamil
Strojník
juche
Juchelka Radek
Strojník
vašenda
Vašenda Petr
Hasič
mišek
Závodný Pavel
Hasič
krpecmich
Krpec Michal
Hasič
kovař
Kovář Martin
Hasič
pavličekš
Pavlíček Štěpán
Hasič
pavličeeek
Pavlíček Jakub
Hasič
chocholaty
Chocholatý Petr
Hasič
tabach
Tabach Lukáš
Hasič
voj
Tofel Vojtěch
Hasič
30443577_2125168434175146_4863615386827882496_o
Pavlát Petr
Velitel družstva
Požár seníku ve Lhotce

V sobotu v 18.16 h byl IBC v Ostravě hlášen výjezd k požáru seníku ( o rozměrech 20×60 m) ve Lhotce, ke kterému vyrazilo 8 hasičských jednotek. Nikoho v tu chvíli nenapadlo, že se bude jednat o 50 hodinový zásah do kterého se postupně zapojilo 15 členů naší výjezdové jednotky….

17.07.2021 LIVKIDACE HMYZU KOZLOVICE

Jednotka vyjela na žádost KOPIS k likvidaci bodavého hmyzu v obci Kozlovice. Po příjezdu na místo byl proveden průzkum. Následně jednotka likvidovala 4 vosí hnízda a vrátila se zpět na základnu.

24.05.2021 POŽÁR KOZLOVICE

Jednotka vyjela na žádost KOPIS k požáru automobilu v obci Kozlovice. Po příjezdu na místo požáru, provedla jednotka průzkum. Bylo zjištěno, že se jedná o zahoření v motorovém prostoru automobilu. Řidič před příjezdem jednotky již požár utlumil ručním hasicím přístrojem. Jednotka nasadila vysokotlaký proud a prováděla dohašování požáru. Po příjezdu…

26.02.2021 POŽÁR KOZLOVICE

Jednotka vyjela na žádost KOPIS Ostrava k požáru sazí v komíně na rodinném domě. Po příjezdu na místo událostí průzkumem jednotka zjistila, že hoří saze v komíně na tuhá paliva a zahájila hasební práce. Po uhašení topeniště v kotli na tuhá paliva bylo použito práškového hasícího přístroje k utlumení hoření…