Výjezd jednotky:26.1.2010. 17.52 hod

Požár nízké budovy I.st ,Frýdek Místek Kozlovice nad křížem.

Vyjel CAS 15 RENAULT najeto 6 km

Jednotka SDH Kozlovice vyjela na žádost operačního střediska hasičů ve Frýdku-Místku k požáru rodinného domku v Kozlovicích. Po příjezdu na místo události provedla jednotka průzkum (v dýchací technice se zavodněným proudem C). Průzkumem bylo zjištěno zahoření dřevěné konstrukce budovy kolem komínového tělesa,jak v přízemí tak v poschodí.Posléze byl natažen druhý útočný proud C.Hašení požáru spočívalo v odstraňování ložisek hoření (s minimálním použitím vodních prostředků s ohledem na povětrnostní a klimatické podmínky).Po 25 min. byl požár lokalizován po hodině a půl zcela uhašen. Jednotka byla pověřena dohledem na místě události do půlnoci.
Po tuto dobu pomáhali členové jednotky majitelce s vyklizením poškozených
části budovy a odvětráváním. Zásah komplikoval silný mráz.
Jednotka zajistila přímotopy k temperaci budovy.
23.50 hod likvidace požáru a předání místa zásahu majitelce.
Poté se jednotka vrátila na základnu.
Po dobu zásahu drželo dalších osm členů jednotky pohotovost na základně.

Složky na místě události:
JSDH Kozlovice (CAS 15 Renault), HZS F-M (CAS 20 T 815, CAS 32 T 815), JSDH Frýdlant nad Ostravicí (CAS 24 Renault),PČR