Okresní kolo dorostu a štafety hry Plamen 2014

V sobotu 10. května 2014 proběhl ve Frýdku závěr celoroční soutěže dorostu a štafety v rámci hry Plamen.

V rámci soutěže dorostenců závodila, v kategorii mladších, dorostenkyně Hana Chocholatá. I když neměla téměř žádnou konkurenci tak zaběhla skvělé časy a postupuje do krajského kola na prvním místě.

 

Za to mladším žákům  se tentokrát moc nedařilo. Ze štafety dvojic si odvezli 8. místo, ze štafety 4x60m díky jednomu neplatnému pokusu až místo 12. a ze štafety CTIF 9. místo. V celoročním hodnocení hry Plamen se zatím drží na 7. místě.

 

Starší žáci začali krásným 3. místem na štafetě dvojic, pak už se bohužel také přestalo dařit dle představ. Ve štafetě 4x60m se nepodařilo bez chyb dojet ani jedné skupině, čímž si zasloužili poslední místo a ve štafetě CTIF skončili jedenáctí. Po tomto kole hry Plamen patří starším žákům prozatím 6 příčka.

 

Všem gratulujeme!!!

 

Výsledky – dorosti

Výsledky hry Plamen

Foto