Soutěž mladých hasičů z okrsku č. 13

Dne 23. 10. 2021 dopoledne proběhla v areálu hasičské zbrojnice a zahradnictví soutěž pro hasičské děti z okrsku č. 13. Soutěž napodobovala Závod požárnické všestrannosti, který je v rámci hry Plamen. Jednotlivé disciplíny se skládaly ze střelby ze vzduchovky, vázání uzlů, šplh po vodorovném laně, překonání překážek (přeskok, kladina), přenos hasicího přístroje a určování topografických značek a znalost tísňových čísel. Soutěžilo se ve 2 kategoriích: mladší a starší žáci. Této akce se zúčastnily okolní sbory z Rychaltic, Palkovic, Myslíka, Hukvald a samozřejmě domácí družstva. Družstvo se skládalo ze čtyř členů. Děti dostaly občerstvení a bylo pro ně nachystáno kreslení a vybíjená pro zpestření. Všem, kteří se na této akci podíleli děkujeme a těšíme se zase na příští rok. Fotografie ZDE.

Veronika Trubáková