Okresní kolo v PS 2014

25.5. se konalo v Českém Těšíně Okresní kolo v PS. Zúčastnilo se zde pět družstev mužů a 2 družstva žen. Začínalo se během na 100m s překážkami. Po skončení této disciplíny naše družstvo bylo na druhém místě za Frýdkem. Následovala štafeta 4x100m, ve které se nám také nedařilo a opět zvítězil Frýdek. Protože byly i dva pokusy na požární útok byla naše šance na první místo velmi nízká. V prvním pokusu jsme dosáhli času 31,046s a Frýdek nedokončil, ale druhý pokus se nám nezdařil a Frýdek dosáhl času 26,059s a tím si zajistil postup do Krajského kola. Celkově jsme tedy obsadili 2. místo a na místě třetím se umístily Vyšní Lhoty. Druhé místo dosáhl i Lukáš Tabach v běhu na 100m s časem 17,479 za Kamilem Bezručem, který dosáhl času 17,184s. V kategorii žen vyhrály Vyšní Lhoty před družstvem z Frýdku.

Viz foto z okresního kola, pohárové soutěže v Malenovicích a noční soutěže v Kozlovicích.