Závod požárnické všestrannosti

V sobotu 19.10. proběhl v Kozlovicích Závod požárnické všestrannosti.

 

Soutěž zahájily v 8:00 družstva dorostenců a dorostenek. Poté následovaly starty jednotlivců – zde jsme měli hned několik zastoupení. Petr Chocholatý a Lukáš Tabach předvedli perfektní výkon a ve svých kategoriích se umístili na 1. místech. Za dorostenky běžela Hana Chocholatá, která taktéž běžela skvěle. Hanka ve své kategorii, doslova, neměla konkurenci – i ona tedy obsadila 1. místo.

 

Okolo 10 hodiny byly na řadě družstva mladších žáků. Jako první běžel 5 ti členný tým Kozlovice A. Bohužel po cestě nabrali pár trestných bodů a ve výsledku skončili na 6. místě. O 15 minut později se na startu ukázali naši nejmladší – školkoví. Pro všechny to byla premiéra na tomto závodu, proto jim patří velká pochvala za to, že to skvěle zvládli.

 

Po startu všech 21 družstev mladších žáků následovala kategorie starších. Zde jsme měli opět 2 družstva a ve velké konkurenci se nám podařilo obsadit 6. místo (počítá se výsledek rychlejšího družstva).

 

P1130985

 

P1140018
Výsledky naleznete zde.

Více fotografií zde a zde.