Mladí hasiči soutěžili

Závěrečný díl celoroční soutěže mladých hasičů Plamen 2009-2010 se uskutečnil v sobotu 29. května v Nošovicích. Naší obec reprezentovaly v tomto ročníku celkem čtyři družstva mladých hasičů. Dorostenci i dorostenky obsadili ve své kategorii shodně první místo a obě družstva postoupily do krajského kola. Starší žáci skončili v konkurencí pětadvaceti družstev okresu Frýdek-Místek na pěkném třetím místě a mladší žáci se umístili na místě čtvrtém. Individuálního úspěchu v kategorii jednotlivců dorost dosáhli Jakub Pavlíček který tuto kategorii vyhrál před druhým Adamem Tabachem rovněž od nás z Kozlovic. Naší mladí hasiči měli jako jediný sbor v celém okrese zastoupení ve všech kategoriích mladých hasičů za což patří poděkování jak soutěžícím, tak i jejích vedoucím za obětavou prácí po celý uplynulý ročník soutěže a také obecnímu úřadu za poskytnutí prostor sálu OU v době rekonstrukce hasičárny.

Za kolektivy mladých hasičů Pavel Závodný