Výjezd jednotky:30.3.2010. 14.40 hod

Požár lesní, polní porost tráva I.st ,Frýdek Místek, Kozlovice

Vyjel CAS 15 RENAULT najeto 8 km

V úterý 30.3. 2010 vyjela jednotka SDH Kozlovice na žádost operačního střediska hasičů ve Frýdku-Místku k požáru v Kozlovicích. Po příjezdu na místo události provedla jednotka průzkum, kterým bylo zjištěno, že se jedná o požár trávy, listí a klestí o rozloze cca 5x4m. Jednotka provedla uhašení vysokotlakým proudem. Vzhledem k silnému větru a možnosti dalšího rozšíření požáru vyslalo operační středisko na místo ještě další tři jednotky. Po ukončení zásahu jednotka předala místo majiteli a vrátila se na základnu.

Složky na místě události:
JSDH Kozlovice (CAS 15 Renault)
HZS F-M (CAS 20 T 815)
JSDH Frýdlant n.O.(CAS 24 Renault, CAS 32 T815)
JSDH Kunčice p.O. (CAS 15 MAN, DA Avia)